reede, 18. august 2017

     Esileht    Uudised  Arvamus  Kultuur  Elva Jooksusari  Sport  Kuu tegija  Retro  Sündmused  
    
REKLAAM   
Kõige kiiremad uudised Elvast.

PRIIT SIMSON: Elva parim aeg

2016.04.06 14:11:58
Nii nagu kevad paneb elu Elva tänavail kiiremini käima, nõnda on taas aktiviseerunud ka portaal Elva24. Läheme vastu oma kolmandale hooajale. Oleme juba kirjutanud Elva spordihalli ehitamise plaanidest, linnasüdame arhitektuurikonkursist, kõneleme Rõngu võimutüli osapooltega, jälgime, mis toimub Elva spordis ja koolielus.
Meil on olnud päris palju jälgijaid. Ainuüksi eilne päev tõi portaalile 728 unikaalse kasutaja. Ja me alles hakkame talveunest virguma.

Palju lugusid on veel ees. Paljudele lugudele saate teie, Elva, Rõngu, Rannu ja Konguta inimesed kaasa aidata – helistades meile 56150280 või kirjutades info@elva24.ee.

Põnev pilt, abistav vihje, loo idee, teave huvitavast üritusest – me ootame neid kõiki.

Elva elu vajab värvilist, kiiret ja erksat kajastust. Me oleme hetkel veel jätkuvalt suveportaal, sest suvi on Elva parim ja tähtsaim aeg. Just siis toimub siin kõige rohkem. Seda nii spordis, kultuurialal kui ka ettevõtluses ja arhitektuuris. Me ei jäta kõrvale ka linna kohalikku poliitikat. Ja muidugi on iga väikese omavalitsuse südameks kool. Elva gümnaasium, kust on tulnud nii palju erksa mõtteviisiga lende.

Me usume Elvasse. Me näeme siin palju potentsiaali. Kuid potentsiaalist ei piisa – vaja on ka ellu viia. Ja seda me jälgimegi.

KUI MIDAGI TAHAD, SIIS TEE ISE

Kavatseme ka nüüd, nagu eelnevatel hooaegadel teha ajakirjandust hooajaliselt, kuni 1. oktoobrini. Kuid kui me vahepeal kuuleme hääli ja märkame tegusid, mis veenavad meid, et peaksime tegutsema aastaringselt, siis kaalume seda hoolega. Sest nagu elu näitab, kui soovid, et miski teoks saaks, siis tuleb see lõpuks ikka ise ära teha, mitte kellelegi teisele ootava pilguga otsa vaadata.

Käivitasime oma portaali esmakordselt 2014. aasta 13. aprillil. Tollases avaloos kirjutasin järgmist: „Meie portaal on sõltumatu. Ja see sõltumatus teeb meid julgeks. Meid ei saa vallandada, sest keegi pole meid tööle võtnud. Ja seetõttu räägime me asjadest otse, keerutamata, kikivarvul kõndimata. Me ei saa käske parteidelt ega ettevõtetelt, me ei paindu ega kooldu, vaid lähtume ajakirjanduslikest põhimõtetest. Elva24 eesmärgiks on teenida lugeja huvi, mitte kellegi erihuvi.“

Kõigile neile sõnadele saan ma ka praegu alla kirjutada. Oma kajastuses taotleme me võimalikult suurt täpsust. Kui on vigu, siis me korrigeerime neid. Aga kui kellelegi lihtsalt meediast vastu vaatav peegelpilt ei meeldi, siis pole selles tingimata peegel süüdi.

TOETA ELVA24 TEGEVUST!

Meie toimimiseks vajalikud kulud pole suured. Kuid ajakirjanduslik sõltumatus eeldab siiski teatud majanduslikku baasi. Eeldab raha. Oleme vabatahtlikud, kes teevad Elva ajakirjandust muude tegevuste kõrvalt. Meie võimed pole piiritud.

Selleks majanduslikuks baasiks on Elva ja selle lähiümbruse elanike panus. Portaali peab MTÜ Elva Meediaklubi, mis on korduvalt saanud linnaelanikelt toetust annetuste näol. See on olnud oluliseks toeks ja lasknud meil oma mõningaid püsikulusid finantseerida.

Saate ka nüüd meid toetada hõlpsasti: MTÜ Elva Meediaklubi EE382200221059950702 (Swedbank). Selgituseks tuleks kirjutada „Annetus“.

Olgu summaks viis, 15 või 100 eurot, abiks tegijatele on see igal juhul.

Nagu vanasti öeldi lastesaadete puhul, kirjutage ja joonistage meile. Ja meie teeme seda, mida me kõige paremini oskame - ajakirjandust. Elva parim aeg, kevad ja suvi, hakkab just pihta.

Priit Simson
peatoimetajaUudised

Elva Õppejõudude Kogu 300-eurose stipendiumi võitsid Saskia Tullino ja Stella Eileen Päid

Elva Kohvikutepäev on saamas täistuure: järjestikku avanevad uued paigad

ELVA KOHVIKUTEPÄEV ALANUD! Kasteheina kohvikus on massid
Arvamus

PRIIT SIMSON: Räägime sellest, mida meie tahame, mitte sellest, mida poepidajad tahavad

PRIIT SIMSON: Nägemiseni järgmisel hooajal

Piirkonnapolitseinik Jaana Toode: lemmikloomade eest peab hoolt kandma
Kultuur

Elva kultuurikeskuse juhataja Kätlin Saarela: olen saanud julgustust, et oleme õigel teel ja meilt oodatakse uusi põnevaid ettevõtmisi

FOTOD: Elvas avas uksed kaasaegne kultuurikeskus

Aastavahetuse peotelk on valmis ja ootab külalisi
Elva-Jooksusari

Vaata vanu fotosid kunagisest, vahetult augustitormi eel peetud Vapramäe jooksust!

Laupäeval algab taas Elva jooksusari – Vapramäe jooksuga

Täieneb! Elva mäejooksu võitsid Keio Kits ja Tatjana Mannima
Sport

Jooksuportaal: Hannes Veide katkestas Spartathloni maratoni

Eile lõppes jooksukrosside sari Elva Sügis 2016

Hannes Veide stardib homme Kreekas Spartathloni ultrajooksul
Retro

Einelauast restoranini: Elva jaamahoones hakati süüa pakkuma juba üle saja aasta tagasi

Elva Elu 1936: tehkem oma kodud korda!

Karindosk pani kõrtsi kinni, tuletõrjujad tegid lahti
Kuu-tegija

Septembrikuu tegija on Elva puhkepiirkonna edendaja Kätlin Saarela

Augustikuu tegija on FC Elva treener ja tegevjuht Marek Naaris

Juulikuu tegijad on MTÜ Elva Elama eestvedajad Madis Ess ja Toomas Laatsit

Mis Elvas toimub? Saatke oma kommentaarid, teemad, arvamuslood ja fotod aadressil info(at)elva24.ee või võtke ühendust telefonil 56150280
Päevatoimetaja: Priit Simson

Sündmuste kalender

KES ME OLEME?
Portaal Elva24 on 2014. aastal loodud MTÜ Elva Meediaklubi väljaanne, mille eesmärk on operatiivne, julge ja sõltumatu kajastus kõigest, mis Elvas ja tema lähiümbruses inimestele oluline.
Väljaandja ja peatoimetaja: Priit Simson
Väljaandja: Holger Berg
AITA MEIL SAADA PAREMAKS
Anna meile teada, mis Elvas toimub, saada meile huvitav foto või avalda arvamust päevakajalisel teemal. Saada e-kiri info(at)elva24.ee või helista telefonil 56150280
TOETA ELVA24 VÄLJAANDMIST Elva24 sünnib tegijate entusiasmist ega teeni väljaandjatele tulu. Kui sulle meeldib, mida me teeme ja hoolid Elva arengust, oled teretulnud meid toetama. Annetustest saadud raha läheb portaali elementaarsete püsikulude katteks ja meediahariduse edendamiseks Elva koolinoorte seas.

Meie pangakonto number on: EE382200221059950702(Swedbank)
 


Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0