reede, 18. august 2017

     Esileht    Uudised  Arvamus  Kultuur  Elva Jooksusari  Sport  Kuu tegija  Retro  Sündmused  
    
REKLAAM   
Kõige kiiremad uudised Elvast.

TIIT USTAV: MIDA PEAKS VILISTLASED EDASI TEGEMA?

Autor: Elva24
2014.11.05 12:20:57
Viimase viie aasta jooksul on Elva kooli vilistlased üles näidanud küllaltki suurt aktiivsust kooli suhtes, sest meid ühendas suur projekt – „Elva kool 100“. Selle raames valmis dokumentaalfilm „Hariduse aednikud“, trükist tuli juubeliraamat, toetati „Koolipoisi“ skulptuuri valmimist, paigaldati mälestustahvel meie esimesele koolimajale, avati muuseumituba Tartu maantee õppehoones, Puiestee tänava koolimaja seintele leidsid koha kuld- ja hõbemedaliga lõpetanute stend ja kooli kergejõustikurekordite stend.

Aitäh kõigile, kes toetasid! See suur ja tänuväärne projekt on nüüd möödanik ja tuleb mõelda, mis saab edasi? 1. novembril tulid Puiestee õppehoonesse kokku vilistlaste esindajad, et arutleda vilistlaste ja kooli koostöö edasiste arengute üle.

IGALE LENNULE PINK?

Arvati, et raske on praegu leida sellist suurt projekti, mis vilistlasi ühendaks. Pakuti välja hulganisti ideid, mis võiksid vilistlasi rohkem kooliga siduda ja olla kooli ja linna arengu seisukohast tähtsad. Näiteks pakuti välja, et Elvas võiks igal vilistlaslennul olla oma pink. Kindlasti rikastaks see linnaruumi ja koostöös linnaplaneerijatega , kes näitaks ära, kuhu sellised istekohad panna, võiks see idee olla täiesti teostatav.

Tiit Ustav esinemas Elva Õppejõudude Kogule tänavu juunis.


Veel pakuti välja vilistlasstipendiumit õpetajatele või õpilastele, kes tulevikus tulevad tagasi tööle Elvasse ja tema kooli. Hulganisti tuli ideid selle kohta, kuidas tuua vilistlasi kooli (Vilistlaspäev, töövarjupäev vilistlase juures, vilistlane klassitunnis jne). Samuti on oodatud vilistlaste materiaalne toetus koolile.

ETTEPANEKUD ON OODATUD

Kooli arenguks oleks vajalik korraliku väliklassi rajamine, et toetada õuesõppe projekti. Ka on koolile vaja toetust väikekannelde ostmiseks, et täita muusikaõpetuse ainekava. Ega raha pole kunagi liiga palju ja igasugune materiaalne toetus on alati teretulnud. Eriti kui see tuleb kooli vilistlastelt. Aga veel rohkem ootame me häid mõtteid ja koostööd vilistlastega.

Kutsun üles Elva kooli vilistlasi ka edaspidi meiega kaasa mõtlema ja tegutsema, et meie koolist saaks mitte ainult linna hariduskeskus, vaid siia leiaksid tee kogu Lääne-Tartumaa usinad õpilased!

Oma head mõtted ja ideed saatke kooli internetiaadressiLe tiit@elvag.edu.ee

Tiit Ustav
22. lennu vilistlane


Uudised

Elva Õppejõudude Kogu 300-eurose stipendiumi võitsid Saskia Tullino ja Stella Eileen Päid

Elva Kohvikutepäev on saamas täistuure: järjestikku avanevad uued paigad

ELVA KOHVIKUTEPÄEV ALANUD! Kasteheina kohvikus on massid
Arvamus

PRIIT SIMSON: Räägime sellest, mida meie tahame, mitte sellest, mida poepidajad tahavad

PRIIT SIMSON: Nägemiseni järgmisel hooajal

Piirkonnapolitseinik Jaana Toode: lemmikloomade eest peab hoolt kandma
Kultuur

Elva kultuurikeskuse juhataja Kätlin Saarela: olen saanud julgustust, et oleme õigel teel ja meilt oodatakse uusi põnevaid ettevõtmisi

FOTOD: Elvas avas uksed kaasaegne kultuurikeskus

Aastavahetuse peotelk on valmis ja ootab külalisi
Elva-Jooksusari

Vaata vanu fotosid kunagisest, vahetult augustitormi eel peetud Vapramäe jooksust!

Laupäeval algab taas Elva jooksusari – Vapramäe jooksuga

Täieneb! Elva mäejooksu võitsid Keio Kits ja Tatjana Mannima
Sport

Jooksuportaal: Hannes Veide katkestas Spartathloni maratoni

Eile lõppes jooksukrosside sari Elva Sügis 2016

Hannes Veide stardib homme Kreekas Spartathloni ultrajooksul
Retro

Einelauast restoranini: Elva jaamahoones hakati süüa pakkuma juba üle saja aasta tagasi

Elva Elu 1936: tehkem oma kodud korda!

Karindosk pani kõrtsi kinni, tuletõrjujad tegid lahti
Kuu-tegija

Septembrikuu tegija on Elva puhkepiirkonna edendaja Kätlin Saarela

Augustikuu tegija on FC Elva treener ja tegevjuht Marek Naaris

Juulikuu tegijad on MTÜ Elva Elama eestvedajad Madis Ess ja Toomas Laatsit

Mis Elvas toimub? Saatke oma kommentaarid, teemad, arvamuslood ja fotod aadressil info(at)elva24.ee või võtke ühendust telefonil 56150280
Päevatoimetaja: Priit Simson

Sündmuste kalender

KES ME OLEME?
Portaal Elva24 on 2014. aastal loodud MTÜ Elva Meediaklubi väljaanne, mille eesmärk on operatiivne, julge ja sõltumatu kajastus kõigest, mis Elvas ja tema lähiümbruses inimestele oluline.
Väljaandja ja peatoimetaja: Priit Simson
Väljaandja: Holger Berg
AITA MEIL SAADA PAREMAKS
Anna meile teada, mis Elvas toimub, saada meile huvitav foto või avalda arvamust päevakajalisel teemal. Saada e-kiri info(at)elva24.ee või helista telefonil 56150280
TOETA ELVA24 VÄLJAANDMIST Elva24 sünnib tegijate entusiasmist ega teeni väljaandjatele tulu. Kui sulle meeldib, mida me teeme ja hoolid Elva arengust, oled teretulnud meid toetama. Annetustest saadud raha läheb portaali elementaarsete püsikulude katteks ja meediahariduse edendamiseks Elva koolinoorte seas.

Meie pangakonto number on: EE382200221059950702(Swedbank)
 


Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0