esmaspäev, 25. september 2017

     Esileht    Uudised  Arvamus  Kultuur  Elva Jooksusari  Sport  Kuu tegija  Retro  Sündmused  
    
REKLAAM   
Kõige kiiremad uudised Elvast.

Tulekul on Elva mäejooks. Tutvu juhendiga!

2016.10.06 22:23:31
Registreerumine 23. oktoobril toimuvale Elva mäejooksule on avatud, seda saab teha Elva24 päisebänneris. Elva mäejooks on Eesti ühe raskema rajaga rahvajooks, sest kulgeb kunagisel suusatajate treeningrajal - Elva Muusikakoolimäe nõlvadel. Kuigi põhidistants on vaid kolmekilomeetrine, on tegemist õiget jõuvarude jaotamist nõudva proovilepaneva rajaga.

Eelmisel aastal olid Elva mäejooksu parimad Keio Kits (tänavune kolmekordne Eesti meister ja Balti matši võitja) ajaga 10.31 ning naistest Birgit Pihelgas tulemusega 13.54. Rajarekord on Keenia jooksja ja Tiidrek Nurme treeningparteneri Ibrahim Mukunga nimel.

Elva mäejooks on Elva Jooksusarja tänavuse hooaja kolmas ja viimane etapp, mille lõpus toimub hooaja parimate autasustamine.


Fotod: Kayvo Kroon


ELVA MÄEJOOKS – ELVA JOOKSUSARJA III ETAPP

AEG: pühapäev, 23. oktoober 2016. Lastedistantsid alates kella 11-st, põhijooks kell 12.
KOHT: Elva lauluväljakul.

DISTANTSID: Kuni 5-aastased poisid ja tüdrukud jooksevad 400 meetrit. 6-7-aastased poisid ja tüdrukud jooksevad 400 meetrit. 8-10-aastased poisid ja tüdrukud jooksevad 800 meetrit ehk kaks ringi. 3-kilomeetrist põhidistantsi jooksevad 11-13-aastased, 14-16-aastased, 17-39-aastased, 40-49-aastased ning 50-aastased ja vanemad, samuti raskekaal.

VANUSEKLASSID: NB! Kogu Elva Jooksusarja käigus, sh Elva mäejooksul arvestatakse vanust 26. juuni 2016 seisuga, mil sari algas.
Poisid -5
Tüdrukud -5
Poisid 6-7
Tüdrukud 6-7
Poisid 8-10
Tüdrukud 8-10
Noormehed 11-13
Neiud 11-13
Noormehed 14-16
Neiud 14-16
Mehed 17-39
Naised 17-39
Mehed 40-49
Naised 40-49
Mehed 50+
Naised 50 +

RADA: Põhidistantsi rada kulgeb Elva lauluväljakult Muusikakooli ja suusahüppemäe metsa ja tuleb sealt tagasi lauluväljakule. Rajal on 11 suuremat tõusu, rada on tähistatud punavalgete lintidega. Lastedistantsid kulgevad lauluväljaku ümbruses.
OSAVÕTT: Registreerida saab ennast internetis www.elva24.ee või kohapeal. Netis eelregistreerimine lõpeb reedel, 21. oktoobril kell 12.00. Eelregistreerides netis maksab osavõtt põhidistantsist septembris 7 eurot, oktoobris 10 eurot, kohapeal 15 eurot. Nooremate (kuni 10-aastaste) osavõtt on eelregistreerides tasuta, kohapeal 3 eurot. NB! Eelregistreerunuks loetakse need, kes on ka ülekande teinud v.a. lastedistantsidel!
Ülekanne tuleb teha MTÜ Elva Jooksusari kontole EE552200221046888764 (Swedbank). Selgitusse tuleb panna võistleja ees- ja perekonnanimi, kelle eest makstakse. Kes pole maksnud, selle eelregistreerumine ei loe. Kohapeal tasumiseks palume kaasa võtta sularaha! Kohapeal registreerimine lastedistantsidele lõpeb 10.55, põhidistantsile registreerimine lõpeb kell 11.40.

TERVIS: Iga osaleja vastutab ise oma tervisliku seisundi ja treenituse eest. Korraldajad soovitavad valida endale jõukohane jooksutempo ja mitte üle pingutada.

AUS MÄNG: Võistlejad peavad vältima trügimist, vale kiibi kasutamist, sihilikku rajalt hälbimist ja muud ebaausa eelise saamiseks mõeldud ebasportlikku tegevust. Võistleja peab kandma rinnal numbrit ja kiipi. Kiip asub numbri tagaküljel.

PAREMUSJÄRJESTUS: Elva mäejooksu ja Elva Jooksusarja tulemused avaldatakse Elva jooksusarja veebileheküljel www.elva24.ee , esialgsed tulemused saab teada kohapeal. Kuni 5-aastaste distantsil paremusjärjestust ei selgitata.

SARJA PAREMUSJÄRJESTUS: Elva Jooksusarjas toimub tänavu kolm etappi, sarja lõpparvestusse pääsemiseks tuleb osaleda kõigil kolmel. Elva Jooksusarja hooaja parimate autasustamine toimub kolme etapi summaarse aja põhjal.

AUTASUSTAMINE: Elva mäejooksu võitjaid autasustatakse esemeliste auhindade ja diplomite ning medalitega. Jooksusarja üldvõitjaid autasustatakse karikate ja esemeliste auhindadega. Iga 3 km distantsi lõpetajat ootab finišis osavõtjamedal.

KORRALDAJA: MTÜ Elva Jooksusari, vastutav Priit Simson, simsonpriit@hotmail.com, tel 56150280


Uudised

Elva Õppejõudude Kogu 300-eurose stipendiumi võitsid Saskia Tullino ja Stella Eileen Päid

Elva Kohvikutepäev on saamas täistuure: järjestikku avanevad uued paigad

ELVA KOHVIKUTEPÄEV ALANUD! Kasteheina kohvikus on massid
Arvamus

PRIIT SIMSON: Räägime sellest, mida meie tahame, mitte sellest, mida poepidajad tahavad

PRIIT SIMSON: Nägemiseni järgmisel hooajal

Piirkonnapolitseinik Jaana Toode: lemmikloomade eest peab hoolt kandma
Kultuur

Elva kultuurikeskuse juhataja Kätlin Saarela: olen saanud julgustust, et oleme õigel teel ja meilt oodatakse uusi põnevaid ettevõtmisi

FOTOD: Elvas avas uksed kaasaegne kultuurikeskus

Aastavahetuse peotelk on valmis ja ootab külalisi
Elva-Jooksusari

Vaata vanu fotosid kunagisest, vahetult augustitormi eel peetud Vapramäe jooksust!

Laupäeval algab taas Elva jooksusari – Vapramäe jooksuga

Täieneb! Elva mäejooksu võitsid Keio Kits ja Tatjana Mannima
Sport

Jooksuportaal: Hannes Veide katkestas Spartathloni maratoni

Eile lõppes jooksukrosside sari Elva Sügis 2016

Hannes Veide stardib homme Kreekas Spartathloni ultrajooksul
Retro

Einelauast restoranini: Elva jaamahoones hakati süüa pakkuma juba üle saja aasta tagasi

Elva Elu 1936: tehkem oma kodud korda!

Karindosk pani kõrtsi kinni, tuletõrjujad tegid lahti
Kuu-tegija

Septembrikuu tegija on Elva puhkepiirkonna edendaja Kätlin Saarela

Augustikuu tegija on FC Elva treener ja tegevjuht Marek Naaris

Juulikuu tegijad on MTÜ Elva Elama eestvedajad Madis Ess ja Toomas Laatsit

Mis Elvas toimub? Saatke oma kommentaarid, teemad, arvamuslood ja fotod aadressil info(at)elva24.ee või võtke ühendust telefonil 56150280
Päevatoimetaja: Priit Simson

Sündmuste kalender

KES ME OLEME?
Portaal Elva24 on 2014. aastal loodud MTÜ Elva Meediaklubi väljaanne, mille eesmärk on operatiivne, julge ja sõltumatu kajastus kõigest, mis Elvas ja tema lähiümbruses inimestele oluline.
Väljaandja ja peatoimetaja: Priit Simson
Väljaandja: Holger Berg
AITA MEIL SAADA PAREMAKS
Anna meile teada, mis Elvas toimub, saada meile huvitav foto või avalda arvamust päevakajalisel teemal. Saada e-kiri info(at)elva24.ee või helista telefonil 56150280
TOETA ELVA24 VÄLJAANDMIST Elva24 sünnib tegijate entusiasmist ega teeni väljaandjatele tulu. Kui sulle meeldib, mida me teeme ja hoolid Elva arengust, oled teretulnud meid toetama. Annetustest saadud raha läheb portaali elementaarsete püsikulude katteks ja meediahariduse edendamiseks Elva koolinoorte seas.

Meie pangakonto number on: EE382200221059950702(Swedbank)
 


Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0