kolmapäev, 16. august 2017

     Esileht    Uudised  Arvamus  Kultuur  Elva Jooksusari  Sport  Kuu tegija  Retro  Sündmused  
    
REKLAAM   
Kõige kiiremad uudised Elvast.

FC Elva ja maailma juhtiv elektroonikatootja alustasid koostööd

Autor: Elva24
2014.04.30 15:41:41
Eelmisel nädalal kohtusid FC Elva ja ENICS EESTI AS esindajad, et leida võimalusi poolte vaheliseks koostööks. Kohtumine oli edukas ja esmaspäeval sõlmiti koostööleping, mille eesmärgiks on toetata 2004-2005 aasta vanuseklassi võistkondade tegemisi ja selle vanuseklassiga seotud treenerite koolitusi. Koostöö on sõlmitud kaheks aastaks.

"FC Elva on olukorra üle väga rõõmus. Paljude asjade kokkulangemisel kahe osapoole juhid kohtusid ja tulemus on väga hea. Nüüd on pea kõigil vanuseklassidel oma toetaja, kelle abiga saame me lapsevanemate osalust klubi tulubaasis vähendada. Igati tubli juhtkond on Enicsil ja edu neile maailma vallutamisel!" rõõmustas Naaris.

"Eile osalesin koolitusel, kus räägiti palju aasta alguses kirgi kütnud Eesti noortespordi alarahastamise- ja stipendiumite teemast. Mulle jäi sealt eredalt meelde üks väga oluline arvutuskäik. EOK esindaja Toomas Tõnise tõi välja 2000-2013 spordirahastuse numbrid. Selle perioodi jooksul pole riigi ja omavalitsuste toetused praktiliselt kasvanud. Elu on rängalt kallimaks muutunud, aga raha sporti juurde ei ole tulnud. Lastevanemate osakaal seejuures on kasvanud ligi 19 korda. Hea, et nüüd asjad paremuse poole on liikuma hakanud ja riigi osakaal noortespordis alates 2015.a kasvab. Täpseid andmeid saab küsida juba EOK-st.
Ning siis jõuab sulle kohale, kui oluline on omada neid häid ettevõtjaid, kes Eesti sporti ja FC Elva noortesse panustavad." selgitas eraettevõtjate olulisust Naaris.


FC Elva 2004-05 säravad poisid, Elva Cup 2013. Foto: Liina Ivask


ENICSI MISSIOON

Enics Elva on läbi aegade panustanud Elva ja selle lähiümbruses paiknevate piirkondade kogukonna heaolule ning aitab jagada ja hoida kogukonna tavasid, tegutsedes parema ja sportlikuma Elva ja Lõuna-Eesti nimel. Soovime sisustada noorte vaba aega spordiga ja kasvatada täisväärtuslikke ühiskonnaliikmeid.
Meil on hea meel jagada informatsiooni, et alates 01.05.2014 on Enics sõlminud sponsorluslepingu Jalgpalliklubi FC Elvaga ning meie töötajate klubiliikmetest lastel on võimalus selle raames saada erinevaid soodustusi.

Enicsist:

Enics on maailma juhtivaim elektroonika tootmise täisteenust pakkuv ettevõte tööstus- ja meditsiinielektroonika valdkonnas. Enics pakub kogu toote elutsüklit hõlmavaid elektroonikatootmisteenuseid alates insenerilahendustest, täiemahulisest tootmisest ja müügijärgsetest teenustest kuni hanke ja tarneahela juhtimiseni. Teenuseid pakutakse peamiselt suurtele tööstus- ja meditsiinielektroonika seadmete tootjatele.
Enics Eesti AS on Enics grupi üks tütarettevõtetest, kellel õdesid mujal riikideski – Soomes, Rootsis, Šveitsis, Hiinas ja Slovakkias – kokku 8 tehast.

Elva tehase peamine fookus on tootmisel, mille raamidesse lisaks tootmisele mahuvad tootmist toetavad insenerteenused (toote, testrite, komponendi, tehnoloogia, protsesside) ning tarne- ja logistika teenused. Kogu Enics Eesti AS toodang läheb ekspordiks üle maailma

Enicsis töötab hetkel 735 töötajat, kellest 85% moodustab tootmispersonal.

Uudised

Elva Õppejõudude Kogu 300-eurose stipendiumi võitsid Saskia Tullino ja Stella Eileen Päid

Elva Kohvikutepäev on saamas täistuure: järjestikku avanevad uued paigad

ELVA KOHVIKUTEPÄEV ALANUD! Kasteheina kohvikus on massid
Arvamus

PRIIT SIMSON: Räägime sellest, mida meie tahame, mitte sellest, mida poepidajad tahavad

PRIIT SIMSON: Nägemiseni järgmisel hooajal

Piirkonnapolitseinik Jaana Toode: lemmikloomade eest peab hoolt kandma
Kultuur

Elva kultuurikeskuse juhataja Kätlin Saarela: olen saanud julgustust, et oleme õigel teel ja meilt oodatakse uusi põnevaid ettevõtmisi

FOTOD: Elvas avas uksed kaasaegne kultuurikeskus

Aastavahetuse peotelk on valmis ja ootab külalisi
Elva-Jooksusari

Vaata vanu fotosid kunagisest, vahetult augustitormi eel peetud Vapramäe jooksust!

Laupäeval algab taas Elva jooksusari – Vapramäe jooksuga

Täieneb! Elva mäejooksu võitsid Keio Kits ja Tatjana Mannima
Sport

Jooksuportaal: Hannes Veide katkestas Spartathloni maratoni

Eile lõppes jooksukrosside sari Elva Sügis 2016

Hannes Veide stardib homme Kreekas Spartathloni ultrajooksul
Retro

Einelauast restoranini: Elva jaamahoones hakati süüa pakkuma juba üle saja aasta tagasi

Elva Elu 1936: tehkem oma kodud korda!

Karindosk pani kõrtsi kinni, tuletõrjujad tegid lahti
Kuu-tegija

Septembrikuu tegija on Elva puhkepiirkonna edendaja Kätlin Saarela

Augustikuu tegija on FC Elva treener ja tegevjuht Marek Naaris

Juulikuu tegijad on MTÜ Elva Elama eestvedajad Madis Ess ja Toomas Laatsit

Mis Elvas toimub? Saatke oma kommentaarid, teemad, arvamuslood ja fotod aadressil info(at)elva24.ee või võtke ühendust telefonil 56150280
Päevatoimetaja: Priit Simson

Sündmuste kalender

KES ME OLEME?
Portaal Elva24 on 2014. aastal loodud MTÜ Elva Meediaklubi väljaanne, mille eesmärk on operatiivne, julge ja sõltumatu kajastus kõigest, mis Elvas ja tema lähiümbruses inimestele oluline.
Väljaandja ja peatoimetaja: Priit Simson
Väljaandja: Holger Berg
AITA MEIL SAADA PAREMAKS
Anna meile teada, mis Elvas toimub, saada meile huvitav foto või avalda arvamust päevakajalisel teemal. Saada e-kiri info(at)elva24.ee või helista telefonil 56150280
TOETA ELVA24 VÄLJAANDMIST Elva24 sünnib tegijate entusiasmist ega teeni väljaandjatele tulu. Kui sulle meeldib, mida me teeme ja hoolid Elva arengust, oled teretulnud meid toetama. Annetustest saadud raha läheb portaali elementaarsete püsikulude katteks ja meediahariduse edendamiseks Elva koolinoorte seas.

Meie pangakonto number on: EE382200221059950702(Swedbank)
 


Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0