pühapäev, 20. august 2017

     Esileht    Uudised  Arvamus  Kultuur  Elva Jooksusari  Sport  Kuu tegija  Retro  Sündmused  
    
REKLAAM   
Kõige kiiremad uudised Elvast.

Mägra pubi taasavamine lükkus septembri lõppu

2016.09.07 20:39:21
Kui pubi Vapper Mäger 29. augustil ootamatult ja segaste selgituste saatel uksed sulges, arvas pubi rentnik Kristo Frei, et kui kõik läheb plaanipäraselt, siis avatakse pubi juba järgmisel nädalal.

Nüüd aga loodab ta uuesti pubi uksed avada alles septembri lõpul.
Kui eelmisel nädalal jäid selgitused sulgemise põhjuste osas napiks, küll aga lubati uuesti töö taastada, siis nüüd on muutunud nii selgitused kui ka kaugemale lükkunud tähtaeg.

MÄNEDˇER JUBA LAHKUNUD

“Hetkel tegeleme remonditöödega. Tuleb uus interjöör ning plaanis on pubi personal täies ulatuses välja vahetada ning võtta asemele uus ja stabiilsem personal,” rääkis Frei.

Pubi interjöör on tõepoolest samasugusena püsinud mäletamatutest aegadest saadik.

“Seda, miks pubi personal pidevalt tuleb ja läheb, öelda ei oska, paremini teab seda pubi mäned˛er Kristina Ruder,” rääkis Frei.

Paraku on kevadel hooga tööle asunud Ruder juba töökohta vahetanud ega soovinud enam pubi siseasju kommenteerida. Pubis algavatest remonditöödest ei teadnud ta midagi. Sulgemispäeva järel nädala eest vesteldes polnud ta pubi edasisest saatusest teadlik ning lootis, et pubi päriselt kinni ei läheks.

KAS MÄNGUS OLI VTA KÄSI?

Ootamatu sulgemine ja napid ning muutlikud selgitused on toonud Elva24-le vihjeid, nagu oleks pubi sulgemine seotud kuidagi veterinaar- ja toiduameti keeluga. Otsustasime seda kuuldust kontrollida.

Selgus, et 12. aprillil 2016 tegi veterinaar- ja toiduamet pubis kontrollkäigu. Ameti Tartumaa veterinaarkeskuse toiduhügieeni peaspetsialisti Virve Puuseppa sõnul avastati mittevastavusi hügieeni osas.

“Pubi külmkambri seina ääred polnud heas seisukorras, köögi seintel rippusid määrdunud lahtised juhtmed ning enesekontrolli dokumentatsioon vajas täiendamist,” rääkis Puusepp. “VTA teostab järelkontrolli oktoobris,” lisas toiduhügieeni peaspetsialist.

VTA sõnul polnud tuvastatud asjaolud põhjuseks ettevõtte peatamiseks. Nii rääkis ka Vapper Mäger omanik Kristo Frei. “Parandasime kohe VTA poolt tehtud ettekirjutised ning pubi ajutine sulgemine pole kindlasti sellega seotud,” kinnitas Frei.

Uudised

Elva Õppejõudude Kogu 300-eurose stipendiumi võitsid Saskia Tullino ja Stella Eileen Päid

Elva Kohvikutepäev on saamas täistuure: järjestikku avanevad uued paigad

ELVA KOHVIKUTEPÄEV ALANUD! Kasteheina kohvikus on massid
Arvamus

PRIIT SIMSON: Räägime sellest, mida meie tahame, mitte sellest, mida poepidajad tahavad

PRIIT SIMSON: Nägemiseni järgmisel hooajal

Piirkonnapolitseinik Jaana Toode: lemmikloomade eest peab hoolt kandma
Kultuur

Elva kultuurikeskuse juhataja Kätlin Saarela: olen saanud julgustust, et oleme õigel teel ja meilt oodatakse uusi põnevaid ettevõtmisi

FOTOD: Elvas avas uksed kaasaegne kultuurikeskus

Aastavahetuse peotelk on valmis ja ootab külalisi
Elva-Jooksusari

Vaata vanu fotosid kunagisest, vahetult augustitormi eel peetud Vapramäe jooksust!

Laupäeval algab taas Elva jooksusari – Vapramäe jooksuga

Täieneb! Elva mäejooksu võitsid Keio Kits ja Tatjana Mannima
Sport

Jooksuportaal: Hannes Veide katkestas Spartathloni maratoni

Eile lõppes jooksukrosside sari Elva Sügis 2016

Hannes Veide stardib homme Kreekas Spartathloni ultrajooksul
Retro

Einelauast restoranini: Elva jaamahoones hakati süüa pakkuma juba üle saja aasta tagasi

Elva Elu 1936: tehkem oma kodud korda!

Karindosk pani kõrtsi kinni, tuletõrjujad tegid lahti
Kuu-tegija

Septembrikuu tegija on Elva puhkepiirkonna edendaja Kätlin Saarela

Augustikuu tegija on FC Elva treener ja tegevjuht Marek Naaris

Juulikuu tegijad on MTÜ Elva Elama eestvedajad Madis Ess ja Toomas Laatsit

Mis Elvas toimub? Saatke oma kommentaarid, teemad, arvamuslood ja fotod aadressil info(at)elva24.ee või võtke ühendust telefonil 56150280
Päevatoimetaja: Priit Simson

Sündmuste kalender

KES ME OLEME?
Portaal Elva24 on 2014. aastal loodud MTÜ Elva Meediaklubi väljaanne, mille eesmärk on operatiivne, julge ja sõltumatu kajastus kõigest, mis Elvas ja tema lähiümbruses inimestele oluline.
Väljaandja ja peatoimetaja: Priit Simson
Väljaandja: Holger Berg
AITA MEIL SAADA PAREMAKS
Anna meile teada, mis Elvas toimub, saada meile huvitav foto või avalda arvamust päevakajalisel teemal. Saada e-kiri info(at)elva24.ee või helista telefonil 56150280
TOETA ELVA24 VÄLJAANDMIST Elva24 sünnib tegijate entusiasmist ega teeni väljaandjatele tulu. Kui sulle meeldib, mida me teeme ja hoolid Elva arengust, oled teretulnud meid toetama. Annetustest saadud raha läheb portaali elementaarsete püsikulude katteks ja meediahariduse edendamiseks Elva koolinoorte seas.

Meie pangakonto number on: EE382200221059950702(Swedbank)
 


Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0