pühapäev, 20. august 2017

     Esileht    Uudised  Arvamus  Kultuur  Elva Jooksusari  Sport  Kuu tegija  Retro  Sündmused  
    
REKLAAM   
Kõige kiiremad uudised Elvast.

Elva Lions Klubi stipendiumid pälvisid Ayrton Mägipõld ja Oliver Mõttus

2015.06.04 18:52:45
Eilsel Elva Gümnaasiumi kevadisel õppetöö lõpuaktusel andis Elva Lions Klubi seitmendat korda üle „Andeka õpilase“ stipendiumid, stipendiaatideks said Ayrton Mägipõld ja Oliver Mõttus.

8A klassi õpilane Ayrton Mägipõld pälvis 300-eurose stipendiumi. Ayrton on aktiivne õpilasesinduse liige, laulab Elva Noorte Meeste Kooris, mängib FC Elvas jalgpalli ja tema koolitunnistusel on ainult neljad-viied.

Ayrton (pildil) on esindanud Elva kooli Eesti Õpilasesinduste Liidu üldkoosolekutel, oli üks õhtujuhtidest monoteatrite festivalil ja Sinilinnu naistepäeva kontserdil, korraldas edukalt kooli vabariigi aastapäeva aktuse, mis oli ühtlasi tema loovtööks.


Ayrton on kooli edukalt esindanud vabariiklikel ja piirkondlikel olümpiaadidel ja konkurssidel. Parimaks tulemusteks oli vabariikliku füüsikaülesannete lahendamise võistluse 4. koht. Samuti pääses Ayrton vabariikliku loodusteaduste olümpiaadi lõppvooru.

200-eurose lionsite stipendiumi pälvis 6B klassi õpilane Oliver Mõttus (pildil).
Oliver on õppealajuhataja Tiit Ustavi sõnutsi väga mitmekülgne ja aktiivne poiss, kellel on ka väga head õppetulemused. Ta on esindanud edukalt kooli paljudel olümpiaadidel ja konkurssidel. Oliver kirjutab luuletusi ja MitteTeatrite Festivali ˛ürii on korduvalt hinnanud tema näitlemisoskusi eripreemia vääriliseks. Üheks Oliveri hobiks on multifilmide tegemine. Ta on ka kooli õpilasesinduse liige.

Lions-klubi tunnustas tänukirjaga oma ande sihikindla arendamise eest Anders Aksjonovit, Krete-Ly Freyd ja Krister Toomi 4c klassist ning Getriin Marii Lessingut 5A klassist.

Puiestee õppehoone õpilastest pälvisid tänukirja Leonid Zinatullin 7C, Marta Külaots 7A, Karita Ers ja Kristel Roose 10. klassist ning Karl-Ernst Saal 12. klassist. Sel aastal laekus kokku üksteist taotlust.

Tiit Ustav tänab Elva Lions klubi nimel kõiki õpilasi, kes järjekindlalt oma andeid arendavad ja kutsub elvalasi üles neid õpilasi toetama. Selleks on Elva Konsumites üles seatud korjanduskerad, millesse laekuv raha läheb stipendiumifondi.Uudised

Elva Õppejõudude Kogu 300-eurose stipendiumi võitsid Saskia Tullino ja Stella Eileen Päid

Elva Kohvikutepäev on saamas täistuure: järjestikku avanevad uued paigad

ELVA KOHVIKUTEPÄEV ALANUD! Kasteheina kohvikus on massid
Arvamus

PRIIT SIMSON: Räägime sellest, mida meie tahame, mitte sellest, mida poepidajad tahavad

PRIIT SIMSON: Nägemiseni järgmisel hooajal

Piirkonnapolitseinik Jaana Toode: lemmikloomade eest peab hoolt kandma
Kultuur

Elva kultuurikeskuse juhataja Kätlin Saarela: olen saanud julgustust, et oleme õigel teel ja meilt oodatakse uusi põnevaid ettevõtmisi

FOTOD: Elvas avas uksed kaasaegne kultuurikeskus

Aastavahetuse peotelk on valmis ja ootab külalisi
Elva-Jooksusari

Vaata vanu fotosid kunagisest, vahetult augustitormi eel peetud Vapramäe jooksust!

Laupäeval algab taas Elva jooksusari – Vapramäe jooksuga

Täieneb! Elva mäejooksu võitsid Keio Kits ja Tatjana Mannima
Sport

Jooksuportaal: Hannes Veide katkestas Spartathloni maratoni

Eile lõppes jooksukrosside sari Elva Sügis 2016

Hannes Veide stardib homme Kreekas Spartathloni ultrajooksul
Retro

Einelauast restoranini: Elva jaamahoones hakati süüa pakkuma juba üle saja aasta tagasi

Elva Elu 1936: tehkem oma kodud korda!

Karindosk pani kõrtsi kinni, tuletõrjujad tegid lahti
Kuu-tegija

Septembrikuu tegija on Elva puhkepiirkonna edendaja Kätlin Saarela

Augustikuu tegija on FC Elva treener ja tegevjuht Marek Naaris

Juulikuu tegijad on MTÜ Elva Elama eestvedajad Madis Ess ja Toomas Laatsit

Mis Elvas toimub? Saatke oma kommentaarid, teemad, arvamuslood ja fotod aadressil info(at)elva24.ee või võtke ühendust telefonil 56150280
Päevatoimetaja: Priit Simson

Sündmuste kalender

KES ME OLEME?
Portaal Elva24 on 2014. aastal loodud MTÜ Elva Meediaklubi väljaanne, mille eesmärk on operatiivne, julge ja sõltumatu kajastus kõigest, mis Elvas ja tema lähiümbruses inimestele oluline.
Väljaandja ja peatoimetaja: Priit Simson
Väljaandja: Holger Berg
AITA MEIL SAADA PAREMAKS
Anna meile teada, mis Elvas toimub, saada meile huvitav foto või avalda arvamust päevakajalisel teemal. Saada e-kiri info(at)elva24.ee või helista telefonil 56150280
TOETA ELVA24 VÄLJAANDMIST Elva24 sünnib tegijate entusiasmist ega teeni väljaandjatele tulu. Kui sulle meeldib, mida me teeme ja hoolid Elva arengust, oled teretulnud meid toetama. Annetustest saadud raha läheb portaali elementaarsete püsikulude katteks ja meediahariduse edendamiseks Elva koolinoorte seas.

Meie pangakonto number on: EE382200221059950702(Swedbank)
 


Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0